Letní výsledky

09.08.2010 18:26

Na začátku června nás po vysokohorském soustředění v Italském Livignu čekal další závod JČBP na Zadově. Po dobrém výkonu a menších technických problémech, bylo třetí místo úspěchem a důkazem stoupající formy.

Další prázdninový víkend se jelo Kolo pro život v Praze a zde Lukáš obsadil druhé místo za svým týmovým kolegou.

17.7. 2010 nás čekal jeden z vrcholů letošní sezóny, kterým bylo mistrovství republiky v XC. Počasí bylo extrémně teplé a během závodu bylo třeba každého jezdce "řádně zalévat". Konečné páté místo je úspěchem.

O týden později se jel další díl Bavorského poháru, který zatím v kategorii kadetů vedeme. Trať byla nenáročná, ale krize hned v úvodu závodu nám zhatila šance na stupně vítězů. Ačkoli v závěru Lukáš vynikajícím způsobem zrychlil a přiblížil se k madailovým pozicím, nakonec to bylo pouze čtvrté místo.

Poslední červencová sobota patřila Šumavskému maratonu, kde jsme opět skončili druzí, když nás porazil pouze týmový kolega a zároveň i úřadující mistr republiky Martin Stošek.

Začátek srpna se nám ovšem podařil a na otevřeném mistrovství Plzeňského kraje ve Stupně jsme domacím borcům vypálili rybník a dres mistra Plzeňského kraje putoval do Katovic.

První srpnový týden se celý tým České spořitelny vydal na silniční mistrovství republiky, kde se závodníci nikterak neztratili. V časovce jednotlivců Lukáš obsadil 19 místo, v časovce družstev tým skončil pátý s minimální ztrátou na stupně vítězů a v závodě jednotlivců přijel Lukáš v hlavní skupině a obsadil 25 místo. 

A takhle to vypadá, když se při tréninku padá.

—————

Zpět


Kontakt

AP VELOSERVIS

Prodejna a Servis
Smetanova 1006
Kostelec nad Labem


+420 603 712 434


Provozní doba

Po - Pá 16.00 - 18.00

       So  9.30 - 11.30